Frezarki do paznokci - Ranking 2023

Jeszcze do niedawna frezarki do paznokci były sprzętem używanym jedynie w salonach kosmetycznych. Obecnie frezarki do użytku domowego goszczą u wielu pań, które wykonują swój manicure i pedicure samodzielnie, a dodatkowo chcą robić to profesjonalnie i szybko. W jaki sposób wybrać frezarkę do domowej stylizacji paznokci? Jaka zaś będzie najlepsza do użytku firmowego, kiedy opracowujemy paznokcie również klientom?

Jak używać frezarki do paznokci?

Frezarka to urządzenie z rączką, która umożliwia zarówno zdejmowanie warstw lakieru hybrydowego, jak i żelu czy akrylu. Wymienne frezy pozwalają dodatkowo opracować skórki, by manicure wyglądał idealnie, jak i zmatowić płytkę paznokcia, by stylizacja trzymała się przez kilka tygodni. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni frez, umieścić go w rączce i delikatnie przyłożyć do płytki paznokcia. Frezarka może działać bardzo delikatnie, na przykład usuwając skórki wokół wału paznokciowego, ale także silniej, dając sobie radę z grubą warstwą żelu. Do wszystkich wymienionych wyżej prac wystarczy jedno urządzenie z wymiennymi frezami. Można zastąpić nimi pilniki o różnej gradacji, polerkę czy gadżety do odsuwania skórek. Zarówno frezarka do paznokci do użytku domowego, jak i te profesjonalne, są to urządzenia proste i intuicyjne w obsłudze.

Frezarka do paznokci czy pilnik?

Odkąd w powszechnym użyciu pojawiły frezarki, praktycznie nie używa się już pilników do zdejmowania mas akrylowych czy żelowych, a także hybryd. O wiele szybciej, bezpieczniej i sprawniej wykonuje się to po prostu frezarką. W salonie kosmetycznym trudno sobie wyobrazić więc brak tego urządzenia, a i w użytku domowym frezarki z zastąpią tradycyjne ściąganie materiału z paznokcia.

Szczególnie polecane jest używanie frezarki przy usuwaniu lakierów hybrydowych, zamiast starej metody moczenia paznokci w acetonie, co niestety bardzo dekonstrukcyjne wpływa na ich stan. Dzięki umiejętnemu użyciu frezarki paznokieć pozostaje nieuszkodzony. Względnym minusem stosowania tego urządzenia jest to, że podczas frezowania powstaje dużo pyłu, jednakże dobre frezarki posiadają pochłaniacze pyłu, dzięki czemu ten problem zostanie wyeliminowany.

Jak wybrać najlepszą frezarkę do paznokci?

Przy zakupie tego urządzenia warto kierować kilkoma ważnymi parametrami, które będą stanowiły o jego jakości.

 • Moc – Od niej zależeć będzie, z jaką siłą pracuje frez. Do użytku domowego spokojnie wystarczy frezarka o mniejszej mocy, na przykład około 35 W, chociaż na rynku można spotkać jeszcze słabsze, doskonale sprawdzające się szczególnie do hybryd. Do pracy w  salonie konieczne jest zaś urządzenie o mocy do 45 W. Oczywiście frezarki o mniejszej mocy są trochę tańsze niż te do użytku profesjonalnego, ale te silniejsze zdecydowanie lepiej sprawdzą się, kiedy każdego dnia frezarka do paznokci będzie miała za zadanie pracować przez długie godziny i kiedy stylistce paznokci będzie zależało na jak najszybszym i najsprawniejszym jej działaniu.
 • Obroty – To kolejny parametr decydujący o wysokiej sprawności działania frezarki. Najlepiej zdecydować się na model które cechuje się wydajnością około 30 000 obrotów na minutę. Dzięki temu praca będzie sprawna, szybka i dokładna. Najlepsze frezarki posiadają możliwość regulacji obrotów na przykład w zależności od tego, jaki rodzaj pracy jest wykonywany frezarką w danym momencie. To bardzo wygodne, więc warto się decydować na takie rozwiązanie.
 • Rodzaj załączania – Najwygodniejszy jest włącznik pedałem nożnym. Dzięki temu nie ma konieczności odrywania się od wykonywania stylizacji oraz sięgania do włącznika. To szczególnie ważne, kiedy chcemy usprawnić swoją pracę, na przykład w salonie. Do użytku domowego można oczywiście wybrać frezarkę do paznokci, która nie posiada tej opcji.
 • Rodzaj głowicy – Warto postawić na głowicę, która umożliwia szybką i sprawną wymianę frezów. To usprawnia i przyśpiesza pracę, co jest ważne szczególnie jeżeli mowa o użytku profesjonalnym frezarki.
 • Głośność – Im cichsza frezarka, tym przyjemniejsza praca. Dotyczy to zarówno wykonywania stylizacji w domu, jak i w salonie, kiedy to między stylistką, a klientką odbywa się zazwyczaj miła konwersacja. Cicha frezarka nie będzie jej zakłócała.
 • Regulacja kierunku obrotu – Umożliwia ustawienie obrotu frezu w prawo lub w lewo. Zdecydowanie ułatwia to pracę i sprawia, że usuwanie mas lub hybrydy jest dokładniejsze. To również wygodne przy opracowywaniu skórek.
 • Wielkość i budowa – Mała, poręczna i lekka frezarka to idealny pomysł dla mobilnych stylistek paznokci. Należy tylko zwrócić uwagę na to, by miała odpowiednią moc. Także w domu sprawdzą się mini modele, ponieważ łatwo je przechowywać. Do pracy stacjonarnej można zaś wybrać model większy, nieprzenośny. Także dodatkowe elementy, takie jak uchwyt ułatwiający przenoszenie to atut frezarki.

Najlepsza frezarka do użytku domowego

Przykładem idealnej frezarki do domowej stylizacji paznokci jest sprzęt składający się z samej rączki, podłączany na przykład do komputera za pomocą kabla USB. Mimo swoich małych i niepozornych wymiarów, bardzo dobrze się sprawdza, ponieważ bez problemu jest w stanie usunąć grube warstwy starych stylizacji. Jest także bardzo poręczna. Wystarczy jedynie wybrać mini frezarkę renomowanej firmy, która cieszy się uznaniem wśród klientek. Jakie inne atuty posiada to rozwiązanie? Jest to wybór doskonały dla pań, które uczą się dopiero pracować z frezarką. Jednocześnie nic nie stoi na przeszkodzie, by używać ją także do stylizacji paznokcie klientek w przypadku usług mobilnych. Mini frezarkę łatwo się przewozi. Należy jednak wziąć pod uwagę, że mini frezarka pracuje trochę wolniej niż jej tradycyjny odpowiednik, ponieważ ma mniejszą moc, a także mniej obrotów na minutę.

Jaką frezarkę wybrać do salonu?

Przede wszystkim tę o dużej mocy. Na rynku istnieją frezarki do paznokci dla profesjonalistek, które mają moc nawet 65 W. Dzięki temu praca jest niezwykle szybka. Frezarka sprawnie usuwa masy akrylowe, żelowe czy też hybrydę. Tak duża moc to ogromny atut jeżeli chodzi o użytek profesjonalny, ponieważ pozwala obsłużyć więcej klientów. Dodatkowo na komfort pracy wpływa wysoka szybkość obrotów frezu na minutę. Czy frezarka do salonu musi być ciężka? Niekoniecznie. Nawet modele o wysokiej mocy i innych niezbędnych funkcjonalnościach, takich jak regulacja obrotów i pedał nożny, mogą być lekkie. To ważne, kiedy zdarza się, że stylistka pracuje dojeżdżając do klientek, nawet sporadycznie.

Najlepszy ranking Frezarki do paznokci . Lista 20 produktów. Średnia cena to 186 zł. Najlepszy produkt to Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt jest w sklepach: 4 (szt.). Jego średnia cena 285 zł (trend: stała). Najtańszy produkt to SUNONE SUNONE - Frez Ceramiczny - STOŻEK MOCNY SUNCSEMO jest w sklepach: 5 (szt.). Jego średnia cena 11 zł (trend: maleje). Najdroższy produkt to Neonail Marathon 3 Champion Plus - Ivory 4508 jest w sklepach: 1 (szt.). Jego średnia cena 879 zł (trend: stała). Najlepszy producent: Neonail.


Ranking TOP 20

Lp.ZdjęcieNazwaCenaOpinieProducentRodzajKolorMocKierunek obrotówTyp frezówśrednica frezówFunkcje dodatkoweZasilanie
1 Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt
1 opinia
Frezarkan/an/an/an/an/an/an/a
2 Frezarka do paznokci NaiLove 65W Frezarka do paznokci NaiLove 65W
1 opinia
n/an/an/an/an/an/an/an/a
3 Frezarka Do Paznokci Żel Hybryda 65W 35TYS + Frezy Frezarka Do Paznokci Żel Hybryda 65W 35TYS + Frezy
1 opinia
Frezarkabiałan/an/an/an/an/an/a
4 Frezarka do paznokci Mini 12W Frezarka do paznokci Mini 12W
1 opinia
NeonailFrezarkaSrebrny, Szary12Wprawo, lewon/an/an/an/a
5 Frezarka do paznokci Nailly 65W Frezarka do paznokci Nailly 65W
1 opinia
n/an/an/an/an/an/an/an/a
6 Semilac - Frezarka do paznokci Mini Pen 1szt Semilac - Frezarka do paznokci Mini Pen 1szt
1 opinia
Semilacn/an/an/an/an/an/an/an/a
7 Neonail JD 500 JSDA Nail Drill srebrna 5871 Neonail JD 500 JSDA Nail Drill srebrna 5871
1 opinia
NeonailFrezarkaSrebrny35 Wprawo, lewodiamentowy2,32mmTwist-Lock, regulacja obrotówn/a
8 JSDA Frezarka Nail Drill JD 500 Rose 35W JSDA Frezarka Nail Drill JD 500 Rose 35W
1 opinia
NeonailFrezarkaRóżowy35 W, 35Wprawo, lewodiamentowy2,32mmTwist-Lock, regulacja obrotówn/a
9 PROFICARE Zestaw do manicure i pedicure PROFICARE PC-MPS 3004 PROFICARE Zestaw do manicure i pedicure PROFICARE PC-MPS 3004
1 opinia
PROFICAREzestaw do manicure i pedicuren/an/an/an/an/an/an/a
10 Neonail Frezarka Nail Drill ONE TOUCH 7990 Neonail Frezarka Nail Drill ONE TOUCH 7990
1 opinia
NeonailFrezarkan/a21Wn/aKamienne, Diamentowyn/an/an/a
11 Beurer MP 41 Zestaw do manicure i pedicure Beurer MP 41 Zestaw do manicure i pedicure
5 opinii
Beurern/abiały7.5 Wprawo, lewon/an/an/asieciowe
12 Frez diamentowy - Flame No. 00/S Frez diamentowy - Flame No. 00/S
1 opinia
Frezn/an/an/aDiamentowe, Diamentowy, DIAMENTOWYMn/an/an/a
13 SUNONE SUNONE - Frez Ceramiczny - STOŻEK MOCNY SUNCSEMO SUNONE SUNONE - Frez Ceramiczny - STOŻEK MOCNY SUNCSEMO
1 opinia
SUNONEn/an/an/an/an/an/an/an/a
14 NEONAIL Zestaw frezów do frezarki advanced 6 szt. NEONAIL Zestaw frezów do frezarki advanced 6 szt.
1 opinia
n/an/an/an/an/an/an/an/a
15 Neonail Marathon 3 Champion Plus - Ivory 4508 Neonail Marathon 3 Champion Plus - Ivory 4508
1 opinia
NeonailFrezarkan/an/an/an/an/an/an/a
16 Medisana Zestaw do manicure i pedicure MPS Medisana Zestaw do manicure i pedicure MPS
1 opinia
Medisanan/an/an/an/an/an/an/an/a
17 MEDEL MEDEL Frezarka Do Manicure i Pedicure TOW005695 MEDEL MEDEL Frezarka Do Manicure i Pedicure TOW005695
1 opinia
Medeln/an/an/an/an/an/an/an/a
18 Semilac Frez 001 Węglikowy Walec 5902751405675 Semilac Frez 001 Węglikowy Walec 5902751405675
1 opinia
SemilacFrezn/an/an/an/a2,35mmn/an/a
19 Elektryczny Pilnik Frezarka Do Stóp Pięt Tarka Elektryczny Pilnik Frezarka Do Stóp Pięt Tarka
1 opinia
RetooFrezarkan/an/an/an/an/an/an/a
20 Frez Do Usuwania Odcisków różyczka 2043rf Frez Do Usuwania Odcisków różyczka 2043rf
1 opinia
Frezn/an/an/an/an/an/an/a

Najlepsze produkty: Frezarki do paznokci - Ranking 2023

1. Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt

Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt

FREZARKA DO PAZNOKCI COMPACT LITE

Kompaktowa frezarka hi hybrid to wysokiej jakości urządzenie dzięki któremu bezpiecznie usuniesz manicure hybrydowy lub żelowy, dokładnie opracujesz skórki, skrócisz przedłużone paznokcie, nadasz im wymarzony kształt i odpowiednio przygotujesz płytkę na nowy mani!

Wysoka moc baterii umożliwia bezprzewodową pracę nawet do 8 godzin, a frezarkę możesz naładować za pomocą dowolnego gniazda USB. Poręczna rączka, intuicyjna obsługa oraz płynna regulacja prędkości o...


Dane techniczne:

RodzajFrezarka

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
SuperPharm.pl

Hi Hybrid - Frezarka do paznokci Compact Lite 1szt
Empik.com

Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite (12W) 1szt
wasserman.eu

Ilość opinii:
6017
Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite (12W) 1szt
Gandalf.com.pl

Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite


2. Frezarka do paznokci NaiLove 65W

Frezarka do paznokci NaiLove 65W

Profesjonalna frezarka do paznokci NaiLove o mocy 65W Beauty Limited® przeznaczona do wykonywania zabiegów manicure- piłowania, polerowania, formowania, rzeźbienia przekłuwania, wiercenia itp. np. w tipsie lub akrylu, a także do zabiegów pedicure- usuwanie zrogowaciałego naskórka, nagniotków, modzeli itp.


Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Beautylimited

Frezarka do paznokci NaiLove 65W


3. Frezarka Do Paznokci Żel Hybryda 65W 35TYS + Frezy

Frezarka Do Paznokci Żel Hybryda 65W 35TYS + Frezy
Frezarka Do Paznokci Żel Hybryda 65W 35TYS + Frezy

Dane techniczne:

RodzajFrezarka
Kolorbiała

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Empik.com

Frezarka Do Paznokci Żel Hybryda 60W 35Tys + Frezy


Najtańsze produkty: Frezarki do paznokci - Ranking 2023

1. SUNONE SUNONE - Frez Ceramiczny - STOŻEK MOCNY SUNCSEMO

SUNONE SUNONE - Frez Ceramiczny - STOŻEK MOCNY SUNCSEMO
Frez Ceramiczny marki SUNONE. Posiada dobrze wyprofilowany kształt stożka oraz mocną gradację. Przeznaczony do zadań specjalnych przy zabiegach manicure. Odpowiednia wielkość ząbków perfekcyjnie ściąga lakiery hybrydowe, żele i akryle, jednocześnie nie uszkadzając przy tym płytki. Frez został wykonany z najwyższej jakości materiałów: tlenku cyrkonu oraz stali nierdzewnej. Produkt można sterylizować oraz dezynfekować. Uniwersalna średnica trzpienia sprawia, że pasuje do każdej dostępnej na ryn...

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Ladymakeup.pl

SUNONE - Frez Ceramiczny - STOŻEK MOCNY
Empik.com

Sunone Frez ceramiczny stożek mocny do manicure & pedicure - zielony
Mediaexpert.pl
Ocena:
4.5/5.0
Ilość opinii:
11466
Frez ceramiczny SUNONE Stożek CS3
ELECTRO.pl
Ocena:
4.0/5.0
Ilość opinii:
74173
Frez ceramiczny SUNONE Stożek CS3
Avans.pl
Ocena:
3.8/5.0
Ilość opinii:
4177
Frez ceramiczny SUNONE Stożek CS3


2. Elektryczny Pilnik Frezarka Do Stóp Pięt Tarka

Elektryczny Pilnik Frezarka Do Stóp Pięt Tarka
Elektryczny Pilnik Frezarka Do Stóp Pięt Tarka

Dane techniczne:

RodzajFrezarka

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Empik.com

Elektryczny Pilnik Frezarka Do Stóp Pięt Tarka
erli.pl

Elektryczny Pilnik Do Pięt Stóp Tarka Zestaw Frezarka Usb


3. Frez diamentowy - Flame No. 00/S

Frez diamentowy - Flame No. 00/S
Frez diamentowy - Flame No. 00/S

Frezy diamentowe to niewielkie akcesoria, które we współpracy z frezarką do paznokci pomagają:

 •  usunąć skórki,
 • oczyścić i wygładzić wały okołopaznokciowe z niepotrzebnego nabłonka.

Dokładnie usuwając skórki zyskasz więcej miejsca na płytce i nałożysz lakier hybrydowy maksymalnie wysoko. Tym samym wykonasz manicure kombinowany, tzw. ,,pod skórki". Frezy diamentowe pozwolą Twojej stylizacji hybrydowej dłużej zdobić paznokcie - a odrost pojawi się zdecydowanie ...


Dane techniczne:

RodzajFrez
Typ frezówDiamentowe, Diamentowy, DIAMENTOWYM

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
NÉONAIL

Frez diamentowy - Flame No. 00/S
Empik.com

NEONAIL Frez diamentowy STOŻEK FLAME do manicure
erli.pl

NeoNail Frez diamentowy Flame No. 00/S 7358


Porównanie TOP 3

Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt Frezarka do paznokci NaiLove 65W Frezarka do paznokci NaiLove 65W Frezarka Do Paznokci Żel Hybryda 65W 35TYS + Frezy Frezarka Do Paznokci Żel Hybryda 65W 35TYS + Frezy
Cena
Producent
RodzajFrezarkan/aFrezarka
Kolorn/an/abiała

Opinie o Frezarki do paznokci
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Dodaj swoją opinię
 1. Beurer MP 41 Zestaw do manicure i pedicure: Bardzo przydatny dla użytku domowego. Solidne wykonanie. gorąco polecam.

 2. Beurer MP 41 Zestaw do manicure i pedicure: Produkt dobrej jakości, godny polecenia

  Dodaj Odpowiedź

  Amethyst
  Logo