Frezarki do paznokci - Ranking 2023

Jeszcze do niedawna frezarki do paznokci były sprzętem używanym jedynie w salonach kosmetycznych. Obecnie frezarki do użytku domowego goszczą u wielu pań, które wykonują swój manicure i pedicure samodzielnie, a dodatkowo chcą robić to profesjonalnie i szybko. W jaki sposób wybrać frezarkę do domowej stylizacji paznokci? Jaka zaś będzie najlepsza do użytku firmowego, kiedy opracowujemy paznokcie również klientom?

Jak używać frezarki do paznokci?

Frezarka to urządzenie z rączką, która umożliwia zarówno zdejmowanie warstw lakieru hybrydowego, jak i żelu czy akrylu. Wymienne frezy pozwalają dodatkowo opracować skórki, by manicure wyglądał idealnie, jak i zmatowić płytkę paznokcia, by stylizacja trzymała się przez kilka tygodni. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni frez, umieścić go w rączce i delikatnie przyłożyć do płytki paznokcia. Frezarka może działać bardzo delikatnie, na przykład usuwając skórki wokół wału paznokciowego, ale także silniej, dając sobie radę z grubą warstwą żelu. Do wszystkich wymienionych wyżej prac wystarczy jedno urządzenie z wymiennymi frezami. Można zastąpić nimi pilniki o różnej gradacji, polerkę czy gadżety do odsuwania skórek. Zarówno frezarka do paznokci do użytku domowego, jak i te profesjonalne, są to urządzenia proste i intuicyjne w obsłudze.

Frezarka do paznokci czy pilnik?

Odkąd w powszechnym użyciu pojawiły frezarki, praktycznie nie używa się już pilników do zdejmowania mas akrylowych czy żelowych, a także hybryd. O wiele szybciej, bezpieczniej i sprawniej wykonuje się to po prostu frezarką. W salonie kosmetycznym trudno sobie wyobrazić więc brak tego urządzenia, a i w użytku domowym frezarki z zastąpią tradycyjne ściąganie materiału z paznokcia.

Szczególnie polecane jest używanie frezarki przy usuwaniu lakierów hybrydowych, zamiast starej metody moczenia paznokci w acetonie, co niestety bardzo dekonstrukcyjne wpływa na ich stan. Dzięki umiejętnemu użyciu frezarki paznokieć pozostaje nieuszkodzony. Względnym minusem stosowania tego urządzenia jest to, że podczas frezowania powstaje dużo pyłu, jednakże dobre frezarki posiadają pochłaniacze pyłu, dzięki czemu ten problem zostanie wyeliminowany.

Jak wybrać najlepszą frezarkę do paznokci?

Przy zakupie tego urządzenia warto kierować kilkoma ważnymi parametrami, które będą stanowiły o jego jakości.

 • Moc – Od niej zależeć będzie, z jaką siłą pracuje frez. Do użytku domowego spokojnie wystarczy frezarka o mniejszej mocy, na przykład około 35 W, chociaż na rynku można spotkać jeszcze słabsze, doskonale sprawdzające się szczególnie do hybryd. Do pracy w  salonie konieczne jest zaś urządzenie o mocy do 45 W. Oczywiście frezarki o mniejszej mocy są trochę tańsze niż te do użytku profesjonalnego, ale te silniejsze zdecydowanie lepiej sprawdzą się, kiedy każdego dnia frezarka do paznokci będzie miała za zadanie pracować przez długie godziny i kiedy stylistce paznokci będzie zależało na jak najszybszym i najsprawniejszym jej działaniu.
 • Obroty – To kolejny parametr decydujący o wysokiej sprawności działania frezarki. Najlepiej zdecydować się na model które cechuje się wydajnością około 30 000 obrotów na minutę. Dzięki temu praca będzie sprawna, szybka i dokładna. Najlepsze frezarki posiadają możliwość regulacji obrotów na przykład w zależności od tego, jaki rodzaj pracy jest wykonywany frezarką w danym momencie. To bardzo wygodne, więc warto się decydować na takie rozwiązanie.
 • Rodzaj załączania – Najwygodniejszy jest włącznik pedałem nożnym. Dzięki temu nie ma konieczności odrywania się od wykonywania stylizacji oraz sięgania do włącznika. To szczególnie ważne, kiedy chcemy usprawnić swoją pracę, na przykład w salonie. Do użytku domowego można oczywiście wybrać frezarkę do paznokci, która nie posiada tej opcji.
 • Rodzaj głowicy – Warto postawić na głowicę, która umożliwia szybką i sprawną wymianę frezów. To usprawnia i przyśpiesza pracę, co jest ważne szczególnie jeżeli mowa o użytku profesjonalnym frezarki.
 • Głośność – Im cichsza frezarka, tym przyjemniejsza praca. Dotyczy to zarówno wykonywania stylizacji w domu, jak i w salonie, kiedy to między stylistką, a klientką odbywa się zazwyczaj miła konwersacja. Cicha frezarka nie będzie jej zakłócała.
 • Regulacja kierunku obrotu – Umożliwia ustawienie obrotu frezu w prawo lub w lewo. Zdecydowanie ułatwia to pracę i sprawia, że usuwanie mas lub hybrydy jest dokładniejsze. To również wygodne przy opracowywaniu skórek.
 • Wielkość i budowa – Mała, poręczna i lekka frezarka to idealny pomysł dla mobilnych stylistek paznokci. Należy tylko zwrócić uwagę na to, by miała odpowiednią moc. Także w domu sprawdzą się mini modele, ponieważ łatwo je przechowywać. Do pracy stacjonarnej można zaś wybrać model większy, nieprzenośny. Także dodatkowe elementy, takie jak uchwyt ułatwiający przenoszenie to atut frezarki.

Najlepsza frezarka do użytku domowego

Przykładem idealnej frezarki do domowej stylizacji paznokci jest sprzęt składający się z samej rączki, podłączany na przykład do komputera za pomocą kabla USB. Mimo swoich małych i niepozornych wymiarów, bardzo dobrze się sprawdza, ponieważ bez problemu jest w stanie usunąć grube warstwy starych stylizacji. Jest także bardzo poręczna. Wystarczy jedynie wybrać mini frezarkę renomowanej firmy, która cieszy się uznaniem wśród klientek. Jakie inne atuty posiada to rozwiązanie? Jest to wybór doskonały dla pań, które uczą się dopiero pracować z frezarką. Jednocześnie nic nie stoi na przeszkodzie, by używać ją także do stylizacji paznokcie klientek w przypadku usług mobilnych. Mini frezarkę łatwo się przewozi. Należy jednak wziąć pod uwagę, że mini frezarka pracuje trochę wolniej niż jej tradycyjny odpowiednik, ponieważ ma mniejszą moc, a także mniej obrotów na minutę.

Jaką frezarkę wybrać do salonu?

Przede wszystkim tę o dużej mocy. Na rynku istnieją frezarki do paznokci dla profesjonalistek, które mają moc nawet 65 W. Dzięki temu praca jest niezwykle szybka. Frezarka sprawnie usuwa masy akrylowe, żelowe czy też hybrydę. Tak duża moc to ogromny atut jeżeli chodzi o użytek profesjonalny, ponieważ pozwala obsłużyć więcej klientów. Dodatkowo na komfort pracy wpływa wysoka szybkość obrotów frezu na minutę. Czy frezarka do salonu musi być ciężka? Niekoniecznie. Nawet modele o wysokiej mocy i innych niezbędnych funkcjonalnościach, takich jak regulacja obrotów i pedał nożny, mogą być lekkie. To ważne, kiedy zdarza się, że stylistka pracuje dojeżdżając do klientek, nawet sporadycznie.

Najlepszy ranking Frezarki do paznokci . Lista 20 produktów. Średnia cena to 153 zł. Najlepszy produkt to Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt jest w sklepach: 3 (szt.). Jego średnia cena 284 zł (trend: rośnie). Najtańszy produkt to Nakładka, Nasadka Kapturki Ścierne - 10szt Gr 120 jest w sklepach: 1 (szt.). Jego średnia cena 4 zł (trend: stała). Najdroższy produkt to Beurer MP 64 jest w sklepach: 3 (szt.). Jego średnia cena 305 zł (trend: maleje). Najlepszy producent: Neonail.


Ranking TOP 20

Lp.ZdjęcieNazwaCenaOpinieProducentRodzajMocKierunek obrotówTyp frezówśrednica frezówFunkcje dodatkoweKolorZasilanie
1 Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt
1 opinia
Frezarkan/an/an/an/an/an/an/a
2 PROFICARE Zestaw do manicure i pedicure PROFICARE PC-MPS 3004 PROFICARE Zestaw do manicure i pedicure PROFICARE PC-MPS 3004
1 opinia
PROFICAREzestaw do manicure i pedicuren/an/an/an/an/an/an/a
3 JSDA Frezarka Nail Drill JD 500 Rose 35W JSDA Frezarka Nail Drill JD 500 Rose 35W
1 opinia
NeonailFrezarka35 W, 35Wprawo, lewodiamentowy2,32mmTwist-Lock, regulacja obrotówRóżowyn/a
4 Frezarka Do Paznokci Manicure Pedicure DM992 Frezy Frezarka Do Paznokci Manicure Pedicure DM992 Frezy
1 opinia
Frezarkan/an/an/an/an/an/an/a
5 Beurer MP 64 Beurer MP 64
1 opinia
BeurerFrezn/an/aFilcowen/an/aBiałyn/a
6 Frezarka do paznokci Mini 12W Frezarka do paznokci Mini 12W
1 opinia
NeonailFrezarka12Wprawo, lewon/an/an/aSrebrny, Szaryn/a
7 Hi Hybrid Hi Hybrid Frez #01 walec 1szt Hi Hybrid Hi Hybrid Frez #01 walec 1szt
1 opinia
Frezn/an/an/an/an/an/an/a
8 Neonail JD 500 JSDA Nail Drill srebrna 5871 Neonail JD 500 JSDA Nail Drill srebrna 5871
1 opinia
NeonailFrezarka35 Wprawo, lewodiamentowy2,32mmTwist-Lock, regulacja obrotówSrebrnyn/a
9 Beurer MP 62 Beurer MP 62
14 opinii
BeurerZestaw do manicuren/an/an/an/an/an/asieciowe
10 Beurer MP 41 Zestaw do manicure i pedicure Beurer MP 41 Zestaw do manicure i pedicure
5 opinii
Beurern/a7.5 Wprawo, lewon/an/an/abiałysieciowe
11 Frez diamentowy - FLAME NO.02/S Frez diamentowy - FLAME NO.02/S
1 opinia
NeonailFrezn/an/aDiamentowe, Diamentowy2,35mmn/aNiebieskin/a
12 Frezarka do paznokci Manicure Pedicure 6 Frezów Frezarka do paznokci Manicure Pedicure 6 Frezów
1 opinia
Frezarkan/an/an/an/an/an/an/a
13 Beauty Limited Frezarka do paznokci 65W BL-07 Beauty Limited Frezarka do paznokci 65W BL-07
1 opinia
Beauty LimitedFrezarkan/an/an/an/an/an/an/a
14 SunOne Frezarka DM-998 40W do hybrydy+ frezy Biała SunOne Frezarka DM-998 40W do hybrydy+ frezy Biała
1 opinia
Frezarkan/an/an/an/an/an/an/a
15 Frezarka do paznokci JSDA JD8M 45W - zestaw Frezarka do paznokci JSDA JD8M 45W - zestaw
1 opinia
n/an/an/an/an/an/an/an/a
16 Sunone SUNONE FREZARKA 35W BIAŁA + FREZY Sunone SUNONE FREZARKA 35W BIAŁA + FREZY
1 opinia
SUNONEn/an/an/an/an/an/an/an/a
17 Nakładka, Nasadka Kapturki Ścierne - 10szt Gr 120 Nakładka, Nasadka Kapturki Ścierne - 10szt Gr 120
1 opinia
Kapturki ściernen/an/an/an/an/an/an/a
18 MEDEL MEDEL Frezarka Do Manicure i Pedicure TOW005695 MEDEL MEDEL Frezarka Do Manicure i Pedicure TOW005695
1 opinia
Medeln/an/an/an/an/an/an/an/a
19 ACTIVESHOP FREZARKA MERC-2000 BIAŁA ACTIVESHOP FREZARKA MERC-2000 BIAŁA
1 opinia
Activeshopfrezarkan/aprawe, lewen/a2,35mmregulacja obrotówBiałyn/a
20 Frezarka do paznokci M1 LUX 45W - zestaw z frezami Frezarka do paznokci M1 LUX 45W - zestaw z frezami
1 opinia
n/an/an/an/an/an/an/an/a

Najlepsze produkty: Frezarki do paznokci - Ranking 2023

1. Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt

Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt

FREZARKA DO PAZNOKCI COMPACT LITE

Kompaktowa frezarka hi hybrid to wysokiej jakości urządzenie dzięki któremu bezpiecznie usuniesz manicure hybrydowy lub żelowy, dokładnie opracujesz skórki, skrócisz przedłużone paznokcie, nadasz im wymarzony kształt i odpowiednio przygotujesz płytkę na nowy mani!

Wysoka moc baterii umożliwia bezprzewodową pracę nawet do 8 godzin, a frezarkę możesz naładować za pomocą dowolnego gniazda USB. Poręczna rączka, intuicyjna obsługa oraz płynna regulacja prędkości o...


Dane techniczne:

RodzajFrezarka

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Empik.com

Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite (12W) 1szt
wasserman.eu

Ilość opinii:
6017
Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite (12W) 1szt
SuperPharm.pl

Hi Hybrid - Frezarka do paznokci Compact Lite 1szt


2. PROFICARE Zestaw do manicure i pedicure PROFICARE PC-MPS 3004

PROFICARE Zestaw do manicure i pedicure PROFICARE PC-MPS 3004

Wypielęgnowane i starannie wymodelowane paznokcie to prawdziwa ozdoba kobiecych dłoni. Już nie musisz tracić mnóstwa czasu, aby móc o nie właściwie zadbać. Za pomocą zwinnej frezarki szybko przypiłujesz płytkę paznokci także u stóp. Za pomocą walcowatych końcówek ściernych zetrzesz zgrubienia i precyzyjnie pozbędziesz się skórek. Uformujesz i wypolerujesz paznokcie.

Frezarka do paznokci, urządzenie do manicure i pedicure ProfiCare PC-MPS 3004

ProfiCare PC-MPS 3004 to frezarka do paznokci - ma...


Opinie:

Polecam do manicure i pedicure w domu. Działa świetnie tylko trzeba nabrać wprawy i poświęcić trochę czasu
Kinga

Dane techniczne:

Rodzajzestaw do manicure i pedicure

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Neo24.pl

Ilość opinii:
59829
PROFICARE PC-MPS 3004 >> SPRAWDŹ JAK OSZCZĘDZAĆ NA ZAKUPACH W NEO24.PL! KUPUJ TANIEJ I WYGODNIEJ! >> | Darmowa dostawa
sferis.pl

Ilość opinii:
3087
Zestaw do Manicure i Pedicure ProfiCare PC-MPS 3004 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł
Mediaexpert.pl
Ocena:
4.4/5.0
Ilość opinii:
10495
Zestaw do paznokci PROFICARE PC-MPS 3004
Empik.com

Zestaw do manicure/pedicure PROFICARE PC-MPS 3004
Neonet.pl

Ilość opinii:
9676
PROFICARE PC-MPS 3004 >> ZGARNIJ 5% DODATKOWEGO RABATU W KOSZYKU! PROMOCJE ŁĄCZĄ SIĘ! | Darmowa dostawa


3. JSDA Frezarka Nail Drill JD 500 Rose 35W

JSDA Frezarka Nail Drill JD 500 Rose 35W
Frezarka JSDA Nail Drill JD 500 Rose 35W
Profesjonalną frezarkę wykorzystasz do:

wykonywania zabiegów  manicure  oraz pedicure,
opiłowania lakierów hybrydowych, paznokci żelowych oraz akrylowych,
dokładnego oraz bezpiecznego usuwania skórek.
Model JSDA JD 500 zapewnia:

szybką pracę - skróconą nawet o 50%,
funkcjonalny układ przycisków, ułatwiający obsługę,
łatwość wymiany frezów - po przekręceniu rączki w lewo wymieniamy frez,
regulację obrotów przy pomocy przełącznika,
możliwość włączania ...

Dane techniczne:

RodzajFrezarka
Moc35 W, 35W
Kierunek obrotówprawo, lewo
Typ frezówdiamentowy
średnica frezów2,32mm
Funkcje dodatkoweTwist-Lock, regulacja obrotów
KolorRóżowy

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Hairstore.pl
Ocena:
4.8/5.0
Ilość opinii:
97428
NeoNail, frezarka do paznokci JSDA, różowa - JD 500
NÉONAIL

Frezarka JSDA Nail Drill JD 500 Rose 35W
Bodyland.pl
Ocena:
4.6/5.0
Ilość opinii:
12888
NeoNail, frezarka do paznokci JSDA, różowa - JD 500
Empik.com

NEONAIL Frezarka JSDA Nail Drill JD 500 Różowa


Najtańsze produkty: Frezarki do paznokci - Ranking 2023

1. Nakładka, Nasadka Kapturki Ścierne - 10szt Gr 120

Nakładka, Nasadka Kapturki Ścierne - 10szt Gr 120
NeoNail Nakładki do pedicure 120 gradacja 935 10sz

Dane techniczne:

RodzajKapturki ścierne

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
NÉONAIL

Nakładki do pedicure 10 szt. #120


2. Frez diamentowy - FLAME NO.02/S

Frez diamentowy - FLAME NO.02/S
Neonail Frez diamentowy do skórek Flame 02/S

Dane techniczne:

RodzajFrez
Typ frezówDiamentowe, Diamentowy
średnica frezów2,35mm
KolorNiebieski

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Hairstore.pl
Ocena:
4.8/5.0
Ilość opinii:
97428
NeoNail, frez diamentowy FLAME 02/S
NÉONAIL

Frez diamentowy - FLAME NO.02/S
Bodyland.pl
Ocena:
4.6/5.0
Ilość opinii:
12888
NeoNail, frez diamentowy FLAME 02/S
Empik.com

NEONAIL Frez Diamentowy STOŻEK FLAME NO.02/S


3. Hi Hybrid Hi Hybrid Frez #01 walec 1szt

Hi Hybrid Hi Hybrid Frez #01 walec 1szt

Profesjonalny frez ceramiczny w kształcie walca przeznaczony do zdejmowania masy hybrydowej oraz żelowej z całej płytki paznokcia 

Wielkość i struktura ząbków zapewnia bezpieczne, delikatne i skuteczne ściąganie masy

Nie powoduje nieprzyjemnego uczucia grzania. 

Idealny na początek pracy z frezarką 

Nie nagrzewa się i nie przenosi ciepła, podczas użycia nie powodują drgań. 

Wytrzymały i odporny na pęknięcia i uszkodzenia mechaniczne

Nadaje się do dezynfekowania i sterylizacji 

Informacje

Seri...


Dane techniczne:

RodzajFrez

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Empik.com

Hi Hybrid Frez #01 walec 1szt


Porównanie TOP 3

Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt PROFICARE Zestaw do manicure i pedicure PROFICARE PC-MPS 3004 PROFICARE Zestaw do manicure i pedicure PROFICARE PC-MPS 3004 JSDA Frezarka Nail Drill JD 500 Rose 35W JSDA Frezarka Nail Drill JD 500 Rose 35W
Cena
ProducentPROFICARENeonail
RodzajFrezarkazestaw do manicure i pedicureFrezarka
Mocn/an/a35 W, 35W
Kierunek obrotówn/an/aprawo, lewo
Typ frezówn/an/adiamentowy
średnica frezówn/an/a2,32mm
Funkcje dodatkowen/an/aTwist-Lock, regulacja obrotów
Kolorn/an/aRóżowy

Opinie o Frezarki do paznokci
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Dodaj swoją opinię
 1. Beurer MP 41 Zestaw do manicure i pedicure: Bardzo przydatny dla użytku domowego. Solidne wykonanie. gorąco polecam.

 2. Beurer MP 41 Zestaw do manicure i pedicure: Produkt dobrej jakości, godny polecenia

  Dodaj Odpowiedź

  Amethyst
  Logo