Frezarki do paznokci - Ranking 2024

Jeszcze do niedawna frezarki do paznokci były sprzętem używanym jedynie w salonach kosmetycznych. Obecnie frezarki do użytku domowego goszczą u wielu pań, które wykonują swój manicure i pedicure samodzielnie, a dodatkowo chcą robić to profesjonalnie i szybko. W jaki sposób wybrać frezarkę do domowej stylizacji paznokci? Jaka zaś będzie najlepsza do użytku firmowego, kiedy opracowujemy paznokcie również klientom?

Jak używać frezarki do paznokci?

Frezarka to urządzenie z rączką, która umożliwia zarówno zdejmowanie warstw lakieru hybrydowego, jak i żelu czy akrylu. Wymienne frezy pozwalają dodatkowo opracować skórki, by manicure wyglądał idealnie, jak i zmatowić płytkę paznokcia, by stylizacja trzymała się przez kilka tygodni. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni frez, umieścić go w rączce i delikatnie przyłożyć do płytki paznokcia. Frezarka może działać bardzo delikatnie, na przykład usuwając skórki wokół wału paznokciowego, ale także silniej, dając sobie radę z grubą warstwą żelu. Do wszystkich wymienionych wyżej prac wystarczy jedno urządzenie z wymiennymi frezami. Można zastąpić nimi pilniki o różnej gradacji, polerkę czy gadżety do odsuwania skórek. Zarówno frezarka do paznokci do użytku domowego, jak i te profesjonalne, są to urządzenia proste i intuicyjne w obsłudze.

Frezarka do paznokci czy pilnik?

Odkąd w powszechnym użyciu pojawiły frezarki, praktycznie nie używa się już pilników do zdejmowania mas akrylowych czy żelowych, a także hybryd. O wiele szybciej, bezpieczniej i sprawniej wykonuje się to po prostu frezarką. W salonie kosmetycznym trudno sobie wyobrazić więc brak tego urządzenia, a i w użytku domowym frezarki z zastąpią tradycyjne ściąganie materiału z paznokcia.

Szczególnie polecane jest używanie frezarki przy usuwaniu lakierów hybrydowych, zamiast starej metody moczenia paznokci w acetonie, co niestety bardzo dekonstrukcyjne wpływa na ich stan. Dzięki umiejętnemu użyciu frezarki paznokieć pozostaje nieuszkodzony. Względnym minusem stosowania tego urządzenia jest to, że podczas frezowania powstaje dużo pyłu, jednakże dobre frezarki posiadają pochłaniacze pyłu, dzięki czemu ten problem zostanie wyeliminowany.

Jak wybrać najlepszą frezarkę do paznokci?

Przy zakupie tego urządzenia warto kierować kilkoma ważnymi parametrami, które będą stanowiły o jego jakości.

 • Moc – Od niej zależeć będzie, z jaką siłą pracuje frez. Do użytku domowego spokojnie wystarczy frezarka o mniejszej mocy, na przykład około 35 W, chociaż na rynku można spotkać jeszcze słabsze, doskonale sprawdzające się szczególnie do hybryd. Do pracy w  salonie konieczne jest zaś urządzenie o mocy do 45 W. Oczywiście frezarki o mniejszej mocy są trochę tańsze niż te do użytku profesjonalnego, ale te silniejsze zdecydowanie lepiej sprawdzą się, kiedy każdego dnia frezarka do paznokci będzie miała za zadanie pracować przez długie godziny i kiedy stylistce paznokci będzie zależało na jak najszybszym i najsprawniejszym jej działaniu.
 • Obroty – To kolejny parametr decydujący o wysokiej sprawności działania frezarki. Najlepiej zdecydować się na model które cechuje się wydajnością około 30 000 obrotów na minutę. Dzięki temu praca będzie sprawna, szybka i dokładna. Najlepsze frezarki posiadają możliwość regulacji obrotów na przykład w zależności od tego, jaki rodzaj pracy jest wykonywany frezarką w danym momencie. To bardzo wygodne, więc warto się decydować na takie rozwiązanie.
 • Rodzaj załączania – Najwygodniejszy jest włącznik pedałem nożnym. Dzięki temu nie ma konieczności odrywania się od wykonywania stylizacji oraz sięgania do włącznika. To szczególnie ważne, kiedy chcemy usprawnić swoją pracę, na przykład w salonie. Do użytku domowego można oczywiście wybrać frezarkę do paznokci, która nie posiada tej opcji.
 • Rodzaj głowicy – Warto postawić na głowicę, która umożliwia szybką i sprawną wymianę frezów. To usprawnia i przyśpiesza pracę, co jest ważne szczególnie jeżeli mowa o użytku profesjonalnym frezarki.
 • Głośność – Im cichsza frezarka, tym przyjemniejsza praca. Dotyczy to zarówno wykonywania stylizacji w domu, jak i w salonie, kiedy to między stylistką, a klientką odbywa się zazwyczaj miła konwersacja. Cicha frezarka nie będzie jej zakłócała.
 • Regulacja kierunku obrotu – Umożliwia ustawienie obrotu frezu w prawo lub w lewo. Zdecydowanie ułatwia to pracę i sprawia, że usuwanie mas lub hybrydy jest dokładniejsze. To również wygodne przy opracowywaniu skórek.
 • Wielkość i budowa – Mała, poręczna i lekka frezarka to idealny pomysł dla mobilnych stylistek paznokci. Należy tylko zwrócić uwagę na to, by miała odpowiednią moc. Także w domu sprawdzą się mini modele, ponieważ łatwo je przechowywać. Do pracy stacjonarnej można zaś wybrać model większy, nieprzenośny. Także dodatkowe elementy, takie jak uchwyt ułatwiający przenoszenie to atut frezarki.

Najlepsza frezarka do użytku domowego

Przykładem idealnej frezarki do domowej stylizacji paznokci jest sprzęt składający się z samej rączki, podłączany na przykład do komputera za pomocą kabla USB. Mimo swoich małych i niepozornych wymiarów, bardzo dobrze się sprawdza, ponieważ bez problemu jest w stanie usunąć grube warstwy starych stylizacji. Jest także bardzo poręczna. Wystarczy jedynie wybrać mini frezarkę renomowanej firmy, która cieszy się uznaniem wśród klientek. Jakie inne atuty posiada to rozwiązanie? Jest to wybór doskonały dla pań, które uczą się dopiero pracować z frezarką. Jednocześnie nic nie stoi na przeszkodzie, by używać ją także do stylizacji paznokcie klientek w przypadku usług mobilnych. Mini frezarkę łatwo się przewozi. Należy jednak wziąć pod uwagę, że mini frezarka pracuje trochę wolniej niż jej tradycyjny odpowiednik, ponieważ ma mniejszą moc, a także mniej obrotów na minutę.

Jaką frezarkę wybrać do salonu?

Przede wszystkim tę o dużej mocy. Na rynku istnieją frezarki do paznokci dla profesjonalistek, które mają moc nawet 65 W. Dzięki temu praca jest niezwykle szybka. Frezarka sprawnie usuwa masy akrylowe, żelowe czy też hybrydę. Tak duża moc to ogromny atut jeżeli chodzi o użytek profesjonalny, ponieważ pozwala obsłużyć więcej klientów. Dodatkowo na komfort pracy wpływa wysoka szybkość obrotów frezu na minutę. Czy frezarka do salonu musi być ciężka? Niekoniecznie. Nawet modele o wysokiej mocy i innych niezbędnych funkcjonalnościach, takich jak regulacja obrotów i pedał nożny, mogą być lekkie. To ważne, kiedy zdarza się, że stylistka pracuje dojeżdżając do klientek, nawet sporadycznie.

Najlepszy ranking Frezarki do paznokci . Lista 20 produktów. Średnia cena to 203 zł. Najlepszy produkt to Frezarka do paznokci DrilLove White 68W jest w sklepach: 1 (szt.). Jego średnia cena 219 zł (trend: stała). Najtańszy produkt to Frezarka do paznokci mini do manicure rączka na baterie 14595 jest w sklepach: 1 (szt.). Jego średnia cena 16 zł (trend: stała). Najdroższy produkt to Frezarka do paznokci NaiLove 65W jest w sklepach: 1 (szt.). Jego średnia cena 419 zł (trend: stała). Najlepszy producent: Neonail.


Ranking TOP 20

Lp.ZdjęcieNazwaCenaOpinieProducentRodzajMocTyp frezówKolorKierunek obrotów
1 Frezarka do paznokci DrilLove White 68W Frezarka do paznokci DrilLove White 68W
1 opinia
n/an/an/an/an/a
2 Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt
1 opinia
Frezarkan/an/an/an/a
3 Frezarka do paznokci Drilly White 65W Frezarka do paznokci Drilly White 65W
1 opinia
n/an/an/an/an/a
4 Medisana Zestaw do manicure i pedicure MPS Medisana Zestaw do manicure i pedicure MPS
1 opinia
Medisanan/an/an/an/an/a
5 Frezarka do paznokci z pochłaniaczem pyłu 65W Frezarka do paznokci z pochłaniaczem pyłu 65W
1 opinia
n/an/an/an/an/a
6 Frezarka do paznokci DrilLove Black 68W Frezarka do paznokci DrilLove Black 68W
1 opinia
n/an/an/an/an/a
7 Frezarka Do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna 3 Zestawy Frezów Frezarka Do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna 3 Zestawy Frezów
1 opinia
n/an/an/an/an/a
8 Frezarka do paznokci bezprzewodowa MobillDrill 65W Frezarka do paznokci bezprzewodowa MobillDrill 65W
1 opinia
n/an/an/an/an/a
9 Frezarka do paznokci LovelyNail Black 65W Frezarka do paznokci LovelyNail Black 65W
1 opinia
n/an/an/an/an/a
10 Neonail Frezarka Nail Drill ONE TOUCH 7990 Neonail Frezarka Nail Drill ONE TOUCH 7990
1 opinia
NeonailFrezarka21WKamienne, Diamentowyn/an/a
11 SunOne Frezarka DM-998 40W do hybrydy+ frezy Biała SunOne Frezarka DM-998 40W do hybrydy+ frezy Biała
1 opinia
Frezarkan/an/an/an/a
12 Semilac - Frezarka do paznokci Mini Pen 1szt Semilac - Frezarka do paznokci Mini Pen 1szt
1 opinia
Semilacn/an/an/an/an/a
13 Frezarka do paznokci Manicure Pedicure 6 Frezów Frezarka do paznokci Manicure Pedicure 6 Frezów
1 opinia
Frezarkan/an/an/an/a
14 Frezarka do paznokci UfoWire przewodowa 65W Frezarka do paznokci UfoWire przewodowa 65W
1 opinia
n/an/an/an/an/a
15 Beauty Limited Frezarka do paznokci 65W BL-07 Beauty Limited Frezarka do paznokci 65W BL-07
1 opinia
Beauty LimitedFrezarkan/an/an/an/a
16 Beurer MP 64 Beurer MP 64
1 opinia
BeurerFrezn/aFilcoweBiałyn/a
17 Frezarka do paznokci mini do manicure rączka na baterie 14595 Frezarka do paznokci mini do manicure rączka na baterie 14595
1 opinia
n/an/an/an/an/a
18 Frezarka do paznokci Mini 12W Frezarka do paznokci Mini 12W
1 opinia
NeonailFrezarka12Wn/aSrebrny, Szaryprawo, lewo
19 Frezarka do paznokci NaiLove 65W Frezarka do paznokci NaiLove 65W
1 opinia
n/an/an/an/an/a
20 Verk, Elektryczny pilnik tarka frezarka do pięt stóp led Verk, Elektryczny pilnik tarka frezarka do pięt stóp led
1 opinia
n/an/an/an/an/a

Najlepsze produkty: Frezarki do paznokci - Ranking 2024

1. Frezarka do paznokci DrilLove White 68W

Frezarka do paznokci DrilLove White 68W

Profesjonalna frezarka do paznokci DrilLove White o mocy 68W Beauty Limited® przeznaczona do wykonywania zabiegów manicure i pedicure.


Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Beautylimited

Frezarka do paznokci DrilLove White 68W


2. Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt

Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt

FREZARKA DO PAZNOKCI COMPACT LITE

Kompaktowa frezarka hi hybrid to wysokiej jakości urządzenie dzięki któremu bezpiecznie usuniesz manicure hybrydowy lub żelowy, dokładnie opracujesz skórki, skrócisz przedłużone paznokcie, nadasz im wymarzony kształt i odpowiednio przygotujesz płytkę na nowy mani!

Wysoka moc baterii umożliwia bezprzewodową pracę nawet do 8 godzin, a frezarkę możesz naładować za pomocą dowolnego gniazda USB. Poręczna rączka, intuicyjna obsługa oraz płynna regulacja prędkości o...


Dane techniczne:

RodzajFrezarka

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
SuperPharm.pl

Hi Hybrid - Frezarka do paznokci Compact Lite 1szt
Empik.com

Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite (12W) 1szt
wasserman.eu

Ilość opinii:
6017
Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite (12W) 1szt
Gandalf.com.pl

Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite


3. Frezarka do paznokci Drilly White 65W

Frezarka do paznokci Drilly White 65W

Profesjonalna frezarka do paznokci Drilly White o mocy 65W Beauty Limited® przeznaczona do wykonywania zabiegów manicure oraz pedicure


Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Beautylimited

Frezarka do paznokci Drilly White 65W
Empik.com

Beauty Limited, Frezarka do paznokci, Drilly White 65 W


Najtańsze produkty: Frezarki do paznokci - Ranking 2024

1. Frezarka do paznokci mini do manicure rączka na baterie 14595

Frezarka do paznokci mini do manicure rączka na baterie 14595
Poręczna i stylowa frezarka przenośna to świetne rozwiązanie dla każdej fanki manicure. Bez problemu uda się naprawić uszkodzenie, czy też przywrócić paznokc...

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Empik.com

Frezarka do paznokci mini do manicure rączka na baterie 14595


2. Verk, Elektryczny pilnik tarka frezarka do pięt stóp led

Verk, Elektryczny pilnik tarka frezarka do pięt stóp led
ELEKTRYCZNY PILNIK TARKA FREZARKA DO PIĘT STÓP LED Elektryczna frezarka do pięt pozwala na szybkie usunięcie szorstkiej skóry lub zrogowaceń. Można jej używać również do pozostałych części stopy na których jest zgrubiały i martwy naskórek. Tarka posiada pilnik głowicy, który jest wytrzymały i gruboziarnisty, dzięki czemu pozwoli przywrócić stopom niewiarygodnie gładki wygląd dziecięcej skóry. Przywraca skórze podeszwy stóp właściwe oddychanie i sprawia, że staje się ona delikatniejsza i przyj...

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Empik.com

Verk, Elektryczny pilnik tarka frezarka do pięt stóp led


3. Frezarka do paznokci Manicure Pedicure 6 Frezów

Frezarka do paznokci Manicure Pedicure 6 Frezów
Frezarka do paznokci Manicure Pedicure 6 Frezów

Dane techniczne:

RodzajFrezarka

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Empik.com

FREZARKA do paznokci MANICURE PEDICURE 6 FREZÓW


Porównanie TOP 3

Frezarka do paznokci DrilLove White 68W Frezarka do paznokci DrilLove White 68W Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt Hi Hybrid Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite 12W) 1szt Frezarka do paznokci Drilly White 65W Frezarka do paznokci Drilly White 65W
Cena
Producent
Rodzajn/aFrezarkan/a

Opinie o Frezarki do paznokci
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Dodaj swoją opinię
 1. Beurer MP 41 Zestaw do manicure i pedicure: Bardzo przydatny dla użytku domowego. Solidne wykonanie. gorąco polecam.

 2. Beurer MP 41 Zestaw do manicure i pedicure: Produkt dobrej jakości, godny polecenia

  Dodaj Odpowiedź

  Amethyst
  Logo